Malba energetických obrazů olejovými barvami

Fotka

víkendový kurz - sobota

Termín:
neděle 18.9. 2016 od 10:00 do cca 16:00 hod.
Cena:
950,- (včetně materiálu). Přihlášení je platné po zaplacení zálohy ve výši 50 % ceny kurzu na účet sdružení: 2500295537/2010
Přihlášení:

aneb  "JAK UVOLNIT EMOCE A PODPOŘIT SVOU INTUICI"

 

Základní informace k energetické malbě:

Vše kolem nás je energie. Každý obraz má svou energii, i když není obraz jako obraz...Každá barva, geometrický tvar, znak, ale i možné umístění kamínků do malby dává obrázku jedinečné působení, které vyzařuje do okolí.

Malba energetických obrazů probíhá v uvolněném, relaxačním stavu (meditaci), tj. zcela bez myšlenek. Na počátku tvorby se naučíme, jak se odprostit od všech starostí. Tento krok je velmi důležitý, neboť co vyzařujeme, to do své tvorby vnášíme. Při malbě se necháme vést svým otevřeným srdcem a intuicí, tj. budeme ve stavu prázdnoty, naprostého uvolnění….Duchovní energie se kterou budeme v kontaktu při naší tvorbě pak skrze nás bude pronikat do námi tvořeného obrazu. Obraz má nejen léčivé a uzdravující účinky, ale také účinky harmonizační. Obrázky zavěšené doma nebo v centrech, firmách mohou mít kromě výše uvedených účinků i efekt pročišťující (prostor, vztahy, aj.). S pomocí takových obrazů můžeme pozitivně energeticky působit nejen na sebe, své zdraví a bližní, ale i na ostatní vztahy, harmonizovat prostory apod. Tato díla nám mohou dodávat sílu a posilovat některé naše charakterové vlastnosti.

Nechte promlouvat energetický obraz přímo na vás, jen tak buďte tiše, jen jej vnímejte…Jak na Vás působí?

Pro koho je kurz určen?

Pro každého člověka, který chce malovat a otevřít své srdce, uvolnit se, naslouchat intuici, odpočinout si od denních starostí. Nezáleží na věku nebo uměleckému sklonu, stačí pouze umět držet štětec a otevřít své srdce. Naučíte se pracovat sami se sebou, napojovat se na duchovní energie a pracovat ve skupině. Možná právě na kurzu najdete své přátele nebo jen tak zažijete velmi příjemné chvíle klidu, relaxace, harmonie a tvořivosti.

Co se zde naučíte?

  • malovat ve změněném stavu vědomí léčivé a harmonizační obrázky
  • kreativně pracovat sami se sebou i ve skupině
  • základy používání olejových barev a přípravků
  • uvolnit staré a negativní emoce
  • relaxovat a otevřít svá srdce duchovní energii, intuici, tvořivosti…
  • pracovat sami se sebou, se svými pocity, emocemi aj.

 

kurz vede lektorka ing. Lucie Grohmanová


IMG_7437.JPG  IMG_7440.JPG


Jak se přihlásit?

Pro přihlášení do kurzu využijte kontaktního formuláře v sekci PŘIHLÁŠKY.
Místo ve všech kurzech je potřeba si rezervovat alespoň 3 dny předem!